YEPYENİ BİR ÜRÜN: LR LIFETAKT Master Extreme!

Pratik kullanımıyla her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz enerjinizi yükseltecek muhteşem bir ürün! Şaseyi yırtın, su gerekmeden doğrudan dilinizin üzerine dökün ve enerjiyi hissedin

Master Extreme zihinsel ve fiziksel performansınızı arttırma amacıyla oluşturulmuş özel bir üründür.

Master Extreme motivasyon ve performans odaklı kişiler için mükemmeldir. Başarı odaklı, aynı zamanda sağlıklı yaşam bilincine sahip, kaliteli bir yaşam tarzı isteyen kişiler için.

2’si 1 arada: Enerji ve koruma.

Doğrudan, yoğun ve etkili enerji2 daha dikkatli ve konsantre bir şekilde çalışmanızı sağlayacak, eksik olan enerjinizi tamamlayacak muhteşem bir ürün! Pratik kullanımıyla her zaman yanınızda olan Master Extreme saşesi direkt olarak suya ihtiyaç duymadan doğrudan tüketilebilir.
Guarana içeriğindeki kafein, yeşil çay özü ve aminoasitler (BCAA’lar) metabolizmayı hızlandırarak vücudunuza enerji sağlar. Böylelikle performansınız doğrudan artar.
B vitaminleri yorgunluk ve bitkinliği azaltırken, normal zihinsel ve fiziksel fonksiyonlarınızı destekler.

Kendinizi daha dinç, dinamik ve enerjik hissedersiniz.
E ve C vitamini gibi antioksidanlar hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkı sağlar. Böylece stresli anlarda bile duruma odaklanabilir ve yüksek performansa sahip olabilirsiniz.

 

Daha Detaylı Bilgi ve Kullanım İçin Bizi Arayın

 

Paylaşmak İçin Tıkla!